parallax background

Instruktorzy

Professional Dance School

Dobrana i doświadczona kadra instruktorów Szkoły Tańca to jeden z naszych największych atutów.

Ania & Rafi


Rafał i Ania, jako partnerzy taneczni, nawiązali znakomitą współpracę. Gotowi poświęcić wiele czasu i wysiłku w celu ciągłego rozwoju swoich umiejętności. Już od najmłodszych lat Rafał marzył o karierze tancerza towarzyskiego i nigdy nie zaprzestał dążenia do realizacji tego celu. W okresie dorastania brał udział w wielu turniejach tanecznych, zdobywając coraz większe doświadczenie i umiejętności.
Po osiągnięciu pełnoletniości Rafał podjął decyzję o kontynuowaniu kariery tanecznej, tym razem skupiając się na tańcach latynoskich. Był to dla niego znaczący krok, jednak nie bał się wyzwań i wziął się za naukę nowych stylów, takich jak bachata i kizomba. W 2016 roku założył Szkołę Tańca "Sensula Latin Dance" w Rzeszowie, gdzie mógł dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.
Wraz z Anią, swoją partnerką taneczną, Rafał poświęcał wiele godzin na treningi i lekcje w celu doskonalenia swoich umiejętności. Wspólnie rozwijali się w bachacie i kizombie, tworząc liczne grupy taneczne i formacje. Jako instruktorzy taneczni przekazywali swoją wiedzę oraz radość z tańca innym, prowadząc zajęcia w Szkole Tańca "Sensula Latin Dance".
W międzyczasie Rafał miał również możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach tanecznych, gdzie uczył się od najbardziej renomowanych osobistości w dziedzinie bachaty i kizomby. Te doświadczenia poszerzały jeszcze bardziej jego horyzonty taneczne i doskonaliły technikę.
Przez ostatnie 6 lat Rafał i Ania nieustannie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności tanecznych oraz doskonaleniem stylów bachata i kizomba. Jako choreografowie wyszkolili wiele formacji tanecznych, tworząc wspaniałe miejsce, gdzie ludzie mogą nauczyć się tych pięknych tańców i czerpać radość z ich wykonywania. Ich zaangażowanie oraz profesjonalizm przyciągają wielu entuzjastów do Szkoły Tańca "Sensula Latin Dance".


Up

 

Aga & Benek


Agnieszka i Benedykt to instruktorzy Szkoły Tańca Sensual Latin Dance. Swoją przygodę taneczną rozpoczęli w połowie lat 80-tych, występując w ZPiT Rudki. W kolejnych latach zajmowali się różnymi stylami tańca, a salsę zaczęli tańczyć od 2010 roku. Pierwsze kroki salsowe stawiali pod okiem kubańczyka Yosmaikela Delgado Gomeza.
Od ośmiu lat pracują jako instruktorzy salsy w naszej Szkole Tańca Sensual Latin Dance. Już od samego początku współtworzą projekt wakacyjnych kursów o nazwie Latino Love, które mają na celu rozpowszechnianie i przybliżenie uczestnikom tańców latino. Aby rozwijać swoje umiejętności, biorą udział w różnego rodzaju kursach i warsztatach tanecznych. Oprócz regularnych zajęć z salsy kubańskiej, prowadzą także zajęcia indywidualne, naukę pierwszego tańca oraz warsztaty taneczne. Od tego roku oferują też zajęcia grupowe bachaty 50+.
Często występują z pokazami tańców latino na różnych eventach, weselach, festynach, wieczorach panieńskich czy koncertach charytatywnych. Swoją pasją, profesjonalizmem, zaangażowaniem i entuzjazmem pociągają do tańca rzesze nowych salseros.


Up

 

Karina


Karina jest doświadczoną instruktorką tańca, znającą się na tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Ma za sobą wiele sukcesów, m.in. jako finalistka Mistrzostw Polski w 10 tańcach. Posiada 17 lat doświadczenia tanecznego i startowała w ponad 150 turniejach. Rozpoczęła swoją karierę w Jarosławiu, a następnie przeniosła się do Przemyśla i Rzeszowa. Karina ciągle rozwija swój warsztat i szkoli dzieci, młodzież i dorosłych. Jej zajęcia oparte są na tańcu towarzyskim, bachacie, salsie, tańcu współczesnym, sensual i baletu. Naucza różnych kroków, techniki ich wykonania, stylizacji i układania choreografii. Jej głównym obszarem zainteresowania jest taniec latino, gdzie koncentruje się na kobiecości i gracji. Obecnie pracuje w Szkole Tańca "Sensual Latin Dance", ucząc Bachaty Ladies Solo i Stretchingu.


Up

 

Ania & Sławek


Ania i Sławek są doświadczonymi instruktorami tańca, którzy od 10 lat zajmują się nauczaniem Tanga Argentyńskiego. Ich fascynacja tańcem rozpoczęła się w dniu Walentynek, kiedy to zakochali się w tej sztuce tanecznej od pierwszego wejrzenia. Pomimo niewielkiej liczby możliwości nauki tanga w Rzeszowie, szybko stali się organizatorami warsztatów, milong i innych wydarzeń tangowych z renomowanymi parami tanecznymi. Dzięki temu udało Im się doskonalić swoje umiejętności, jak również zapewnić rozwój całej społeczności tancerzy.
Ania i Sławek uczyli się pod okiem cenionych nauczycieli zarówno z Polski, jak i z całego świata. Z ich wsparciem, m.in. Elise Roulin i Toni Kastelan, Agnieszka Stach i Tymoteusz Ley, Paulina i Janek Woźniak, Katarzyna Chmielewska i Mateusz Kwaterko, Sayaka Higuchi, Josha Engel, Ewa i Piotr Roemer, Daniela Pucci i Luis Bianci oraz Natalia Cristobal i Diego el Pajaro, Ania i Sławek opracowali unikalny styl nauczania, który stosują w swojej pracy od kilku lat w Sensual Latin Dance.
Pasja i miłość do tanga wyniosła ich na różne imprezy taneczne na całym świecie. Biorą udział w milongach i festiwalach tanga zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy, takich jak Włochy, Turcja czy Hiszpania. Fascynuje ich magia tego wyjątkowego tańca, jego pełnia emocji i subtelność. Jednocześnie podziwiają uniwersalny język taneczny tanga, który pozwala porozumiewać się na całym świecie, jednocześnie zachowując różnorodność stylów. Ania i Sławek są dumni z tego, że mogą przekazywać swoją miłość do Tanga Argentyńskiego kursantom Szkoły Tańca Sensual Latin Dance i wpływać na rozwój społeczności tanecznej.


Up

 

Anastazja


Anastazja to utalentowany instruktor tańca szafol w Szkole Tańca Sensual Latin Dance. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w roku 2018, a od tego czasu aktywnie zaangażowana jest w promocję tego stylu. Organizuje liczne zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, zapewniając im nie tylko naukę, ale przede wszystkim radość z tańca. Anastazja nie tylko uczy, ale także bierze udział w pokazach tanecznych i spontanicznych wydarzeniach. Jej zaangażowanie i pasja w tym co robi sprawiają, że jest inspiracją dla wielu tancerzy, którzy pragną odkryć magię Shuffle


Up

 

Mateusz


Mateusz, 33-letni instruktor tańca, rozpoczął swoją przygodę z tańcem w 2017 roku. Od tego czasu zdobył duże doświadczenie, ćwicząc w zespole, gdzie doskonalił technikę pięciu Tańców Latynoskich (Rumba, Cha-cha, Samba, Pasodoble, Jive) oraz pięciu Tańców Standardowych (Walc Wiedeński, Walc Angielski, Tango, Foxtrot, Quickstep), a także inne style takie jak Salsa, Mambo, Rock&Roll i Discofox .
Mateusz ma na swoim koncie wiele udanych pokazów i turniejów. Jego miłość do tańca zaowocowała uzyskaniem tytułu instruktorskiego, który chciałby wykorzystać do nauczania szerokiego grona osób zainteresowanych tańcem użytkowym .


Up